AEKΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ...ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ

AEKΑΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΝΟΜΑΤΑ..

Τρίτη, Μαρτίου 08, 2016

ΤΟ Χ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ !!

Το δυσκολότερο παιχνίδι της ΑΕΚ, για το υπόλοιπο της κανονικής περιόδου, ολοκληρώθηκε με την Ένωση να φεύγει από την Τρίπολη με τον βαθμό της ισοπαλίας. Ωστόσο, αυτό το 0-0 αφήνει πικρή γεύση, αφού οι ποδοσφαιριστές του Πογιέτ ήταν αρκετά καλύτεροι από τους γηπεδούχους, κράτησαν εύκολα το μηδέν στην άμυνα, ωστόσο δεν είχαν το καθαρό μυαλό στην τελική προσπάθεια, ώστε να στείλουν τη μπάλα στα δίχτυα και να πάρουν κάτι περισσότερο από την ισοπαλία. Ωστόσο, για ένα ακόμα ματς, η ΑΕΚ έδειξε πως έχει «χτίσει» χαρακτήρα και ακόμα και σε μία μέτρια ημέρα της, μπορεί να περάσει αλώβητη από μία δύσκολη έδρα και με έναν δυνατό αντίπαλο, χωρίς μάλιστα να κινδυνεύει.
Βεβαίως, πολλά θα μπορούσαν να είχαν αλλάξει, αν υπήρχε αριθμητική ανισορροπία, με τον Ιγκλέσιας να βγάζει το ενενηντάλεπτο χάρις στον Παπαπέτρου, ο οποίος παρά τις «γκληματικές» του ενέργειες στον αγωνιστικό χώρο (χαρακτηριστικότερη στιγμή στον Αραβίδη), τελείωσε το ματς μόνο με μία κίτρινη. Παράλληλα, δικαίως η ΑΕΚ διαμαρτύρεται για πέναλτι στον Λαμπρόπουλο, στη φάση του 35’, μετά από κεφαλοκλείδωμα του Ιγκλέσιας.
Παράλληλα, η ΑΕΚ είδε να χάνει στο ημίχρονο τον Γιόχανσον, έναν ακόμα δηλαδή ποδοσφαιριστή της μεσαίας γραμμής (μετά τους απόντες Μάνταλο και Ζουκουλίνι), με τα πράγματα να γίνονται ακόμα πιο δύσκολα. Και τελικά, η πικρία έγινε ακόμα μεγαλύτερη με την βλακώδη ενέργεια του Τζιμπούρ στις καθυστερήσεις. Με την ΑΕΚ να είναι στην επίθεση, ο Αλγερινός πρώτα προτίμησε να κάνει προσωπική ενέργεια χάνοντας την μπάλα στη μεσαία γραμμή και βγάζοντας τον Αστέρα σε κόντρα επίθεση και εν συνεχεία τράβηξε τον Τσάβες και δέχθηκε δεύτερη κίτρινη κάρτα, σε μία από τις πιο ανόητες αποβολές της χρονιάς.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΕΔΩ....

ΑΕΚ Σ ΑΓΑΠΩ !!

Ο ΝΤΕΜΗΣ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΕΚ..ΟΛΕ..

ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ !!

AEK-QPR 3-0 ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ..

O NTEMHΣ ΣΦΥΡΑΕΙ ΑΕΚ !!

ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ...

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ..ΤΟ ΜΕΓΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ..

ΑΓΙΑ  ΣΟΦΙΑ..ΤΟ ΜΕΓΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ..
29 MAIOY 1453 ΚΩΝ-ΠΟΛΗ - 20-7-1974 ΚΥΠΡΟΣ ΜΕΡΕΣ ΜΝΗΝΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ..ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ..!!

ANΤΩΝΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΩΝΙΑ ΟΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ

ΕΔΩ Ο ΝΤΕΜΗΣ..ΛΕΕΙ ΑΕΚ !!

ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΜΠΛΟΥΖΑ THΣ ΑΕΚΑΡΑΣ ΜΑΣ.....

ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔ.

ΣΤΟ  ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ  ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔ.
ΔΕΞΙΑ ..ΤΑΚΗΣ ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ

MIA AΠΟ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΑΣ..

Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΑΣ...

ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ..

AΛΛΗ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΑΣ..

Η ΟΠΑΔΙΚΗ...ΜΑΥΡΗ Ή ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ..

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..VIDEO ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ

ΔΙΑΦΟΡΑ VIDEO ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΠΑΙΓΝΙΔΙΑ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ..

Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ !!

AEKΑΡΑ MIA ZΩΗ..

Η ΝΕΑ ΜΑΣ ΜΠΛΟΥΖΑ..ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΣΤΟ BLOG ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ..!! ΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΠΑΝΤΟΥ..

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΓΕΘΗ( ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΑ ) ΚΑΙ ΣΕ ΦΟΥΤΕΡ..