AEKΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ...ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ

AEKΑΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΝΟΜΑΤΑ..

Παρασκευή, Σεπτεμβρίου 17, 2010

ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ..

Μία άλλη... ΑΕΚ εμφανίστηκε στο δεύτερο ημίχρονο και ο Ντούσαν Μπάγεβιτς στάθηκε στη συνέντευξη Τύπου τόσο στους λόγους που δεν επέτρεψαν στην Ένωση να παίξει ανάλογα στο πρώτο ημίχρονο, αλλά και στο τι άλλαξε στην επανάληψη. Ο προπονητής μοίρασε συγχαρητήρια για τη νίκη, μιλώντας για την επόμενη μάχη της ΑΕΚ αυτή της Κυριακής με τον Αστέρα Τρίπολης στο ΟΑΚΑ. Αναλυτικά η συνέντευξη Τύπου του Μπάγεβιτς:
«Το πιο σημαντικό σήμερα είναι η νίκη. Ξεκινήσαμε με τρεις βαθμούς που είναι πολύ σημαντικό. Για το παιχνίδι μπορώ να πω ότι ξεκινήσαμε πάλι καλά 10-15 λεπτά. Είχαμε και γκολ. Μετά χωρίς να υπάρχει λόγος γυρίσαμε πίσω. Μακριά από παίκτες και αντίπαλο. Είχαμε μία... τρύπα στη μεσαία γραμμή. Η Χάιντουκ το εκμεταλλεύτηκε, κέρδισε το πέναλτι, πέτυχε γκολ, είχε κι άλλες ευκαιρίες να πετύχει γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο ήταν κάτι... άλλο. Ήμασταν πιο κινητικοί, πιο καλά τρεξίματα, μέχρι το τέλος. Συγχαρητήρια στους παίκτες και ευχαριστούμε τον κόσμο μας που μας βοήθησε με την παρουσία του».
Μετά από αυτή τη νίκη, τι φιλοδοξίες υπάρχουν για την ΑΕΚ στη συνέχεια του ομίλου;
«Σήμερα, κέρδισε και η Ζενίτ και αυτό είναι σημαντικό. Την επόμενη αγωνιστική παίζουν μεταξύ τους οι δύο ομάδες που έχασαν σήμερα. Βέβαια εμείς ήμαστε σε πιο δύσκολη θέση γιατί παίζουμε στη Ρωσία. Δεν μπορώ να πω ότι πάμε να κερδίσουμε αυτό το παιχνίδι. Θα δώσουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε και ελπίζω να γυρίσουμε με θετικό αποτέλεσμα. Το τι θα κάνουμε στην πορεία θα το δούμε. Ξεκινήσαμε καλά. Έχουμε πρωτάθλημα, έχουμε και Κύπελλο. Το πιο σημαντικό είναι το παιχνίδι της Κυριακής. Σχεδόν όλη η ομάδα έπαιξε σε τέσσερις μέρες δύο παιχνίδια και αυτό το ματς που έρχεται είναι το πιο σημαντικό αυτή τη στιγμή».

Δεν υπάρχουν σχόλια:

ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΕΔΩ....

ΑΕΚ Σ ΑΓΑΠΩ !!

Ο ΝΤΕΜΗΣ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΕΚ..ΟΛΕ..

ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ !!

AEK-QPR 3-0 ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ..

O NTEMHΣ ΣΦΥΡΑΕΙ ΑΕΚ !!

ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ...

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ..ΤΟ ΜΕΓΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ..

ΑΓΙΑ  ΣΟΦΙΑ..ΤΟ ΜΕΓΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ..
29 MAIOY 1453 ΚΩΝ-ΠΟΛΗ - 20-7-1974 ΚΥΠΡΟΣ ΜΕΡΕΣ ΜΝΗΝΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ..ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ..!!

ANΤΩΝΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΩΝΙΑ ΟΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ

ΕΔΩ Ο ΝΤΕΜΗΣ..ΛΕΕΙ ΑΕΚ !!

ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΜΠΛΟΥΖΑ THΣ ΑΕΚΑΡΑΣ ΜΑΣ.....

ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔ.

ΣΤΟ  ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ  ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔ.
ΔΕΞΙΑ ..ΤΑΚΗΣ ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ

MIA AΠΟ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΑΣ..

Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΑΣ...

ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ..

AΛΛΗ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΑΣ..

Η ΟΠΑΔΙΚΗ...ΜΑΥΡΗ Ή ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ..

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..VIDEO ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ

ΔΙΑΦΟΡΑ VIDEO ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΠΑΙΓΝΙΔΙΑ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ..

Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ !!

AEKΑΡΑ MIA ZΩΗ..

Η ΝΕΑ ΜΑΣ ΜΠΛΟΥΖΑ..ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΣΤΟ BLOG ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ..!! ΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΠΑΝΤΟΥ..

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΓΕΘΗ( ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΑ ) ΚΑΙ ΣΕ ΦΟΥΤΕΡ..