AEKΑΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΝΟΜΑΤΑ..

Δευτέρα, Φεβρουαρίου 27, 2012

ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΕΚ365.GR

ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ:
@ Η εικόνα της ΑΕΚ στο πρώτο ημίχρονο ήταν εξαιρετική. Τακτικά η ομάδα έκανε πράγματα στο γήπεδο που είχε πάρα πολύ καιρό να βγάλει. Καλή πίεση προς τον αντίπαλο. Οι γραμμές κοντά, γρήγορη εναλλαγή της μπάλας, σωστή κάλυψη των χώρων (Παράδειγμα: όταν η μπάλα παιζόταν από τα αριστερά, ο Γεωργέας έπαιρνε μέτρα και όλοι του κέντρου μαζί με τον Λυμπερόπουλο στην επίθεση κινούνταν σωστά παράλληλα με τον χώρο για να υπάρχουν στηρίγματα και να γυρίζει το παιχνίδι), φάσεις πολλές έφτιαξε η ομάδα, είχε δοκάρι με τον Λεονάρντο. Γκολ δεν είχε. Το μόνο που έλειπε. Αυτή η εικόνα της ΑΕΚ στο πρώτο ημίχρονο ήταν τόσο ισχυρή που πραγματικά ήταν κρίμα που δεν συνδυάστηκε με ένα ή και περισσότερα γκολ, αλλά και που δεν υπήρχε κόσμος στις εξέδρες να την απολαύσει.
ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ:
@ Η εικόνα του άδειου ΟΑΚΑ, για τους γνωστούς λόγους... Θλίψη.
@ Το αποτέλεσμα φυσικά. Το πιο βασικό στο ποδόσφαιρο - αν και την κάθε αποτυχία τη βιώνεις διαφορετικά. Αυτό το 1-1 όμως είναι ακόμα μία γκέλα της ΑΕΚ που κάνει... ντέρμπι την παρουσία της στα πλέι οφ.
@ Η κόκκινη, ανούσια, κάρτα (δεύτερη κίτρινη) που δέχθηκε ο Μανωλάς αποδείχθηκε καθοριστική για την ΑΕΚ και την εξέλιξη του παιχνιδιού. Ένα ματς που πήγαινε πρίμα για την Ένωση, άλλαξε άρδην εξαιτίας της κόκκινης του Μανωλά. Δέχθηκε δύο κίτρινες ο αμυντικός της ΑΕΚ στο κέντρο, που κάλλιστα θα μπορούσε να είχε αποφύγει, δείγμα ότι θέλει δρόμο ακόμα για να φτάσει σε ένα ψυχολογικό επίπεδο ηγετικό, ώστε να μπορούμε να μιλάμε με σιγουριά ότι η άμυνα της ΑΕΚ μπορεί να «δέσει».

Δεν υπάρχουν σχόλια:

ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΕΔΩ....

ΑΕΚ Σ ΑΓΑΠΩ !!

Ο ΝΤΕΜΗΣ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΕΚ..ΟΛΕ..

ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ !!

AEK-QPR 3-0 ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ..

O NTEMHΣ ΣΦΥΡΑΕΙ ΑΕΚ !!

ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ...

ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ..ΤΟ ΜΕΓΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ..

ΑΓΙΑ  ΣΟΦΙΑ..ΤΟ ΜΕΓΑ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ..
29 MAIOY 1453 ΚΩΝ-ΠΟΛΗ - 20-7-1974 ΚΥΠΡΟΣ ΜΕΡΕΣ ΜΝΗΝΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ..ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ..!!

ANΤΩΝΗΣ ΚΑΙ ΑΝΤΩΝΙΑ ΟΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ

ΕΔΩ Ο ΝΤΕΜΗΣ..ΛΕΕΙ ΑΕΚ !!

ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΜΠΛΟΥΖΑ THΣ ΑΕΚΑΡΑΣ ΜΑΣ.....

ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔ.

ΣΤΟ  ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ Ο ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ  ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΔ.
ΔΕΞΙΑ ..ΤΑΚΗΣ ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ

MIA AΠΟ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΑΣ..

Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΑΣ...

ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ..

AΛΛΗ ΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΑΣ..

Η ΟΠΑΔΙΚΗ...ΜΑΥΡΗ Ή ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ..

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..VIDEO ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ

ΔΙΑΦΟΡΑ VIDEO ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΠΑΙΓΝΙΔΙΑ..ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ..

Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ !!

AEKΑΡΑ MIA ZΩΗ..

Η ΝΕΑ ΜΑΣ ΜΠΛΟΥΖΑ..ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΣΤΟ BLOG ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ..!! ΣΤΕΛΛΟΥΜΕ ΠΑΝΤΟΥ..

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΓΕΘΗ( ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΑ ) ΚΑΙ ΣΕ ΦΟΥΤΕΡ..